Prindi see lehekülg

Kuutaga

Huvitav ja originaalne 100% elavmuusika tantsubänd. Kavas 60-70-ndate hitid: Kaks kuukiirt mu toas, Sangar seiklusfilmis, Rannapiiga, Ma olen su pilk, Soley-soley, Mis värvi on armastus, Värvilised vankrid, Tänav pink ja puu, Salaarmastus, Lõke preerias, Via Condios, Kuldne lapsepõlv, Kui kõnnib mannekeen, Tänav pink ja puu, It`s now or never, Lady Madonna, Buenus dios Argenina, Quando, It’s now or never; Que sera sera,jne. Loomulikult ka muud teada tutuntud eesti keelsed tantsulood: Saaremaa valss, Kikilips, Taas üksi jään, Saab saab saab, Mõtted on alati su juures, Sa möödu vaid, Peagi saabun tagasi su juurde, Põgenevad unenäod.

Ansambel koosneb profesionaalsetest muusikutest, kes töötavad igapäevaselt oma erialal. Kes muusikakooli õpetajana, kes Rakvere Teatris loovmuusikuna, jne.

Koosseis (erineva suurusega): Peep Pihlak - basskitarr, saksofon, laul; Vallo Vildak - trummid, tuuba, laul; Reigo Tõnisson - laul, kitarrid; Tanel Liiberg - basskitarr, kontrabass, Ahti Bachblum – laul, klahvpillid.