Ansamblid (4 - ... liiget)

Audru Jõelaevanduse Punt

Audru Jõelaevanduse Punt on viieliikmeline: akordion, viiul, akustiline kitarr, akustiline basskitarr, trummid & suupillid. Kohati saab kuulda ka kolmehäälset vokaali.

Repertuaar on väga lai ja mitmekesine - eestikeelsest "süldimuusikast" kuni 60-70 aastate tantsuhittidideni. Ja nagu pundi nimigi eeldab, mängime enamasti meremeeste laule ning ka esinemisriietus on meil üsna triibuline.

Koos oleme mänginud üle 15 aasta ja kogu praktika vältel ei ole meid veel kusagilt ära aetud. Lisaks võime õpetada ka "Audru murumänge" (ringmängud muusika saatel) ja alati on läinud rahvale hästi peale ka karaoke laulmine pundi saatel. Samuti oleme võimelised juhtima õhtuid, korraldama pulmi ja suvepäevi. Prominentsematest asutustest, kellele oleme pidusid korraldanud, võiks nimetada siseministeeriumi, ühisliisingut. Meeldejäävad peod on olnud Kihnu regatil ja Hiiumaal Kassari jaanitulel.

Kahel korral oleme lennanud ka üle suure lombi pulmapillimeesteks Portlandis ja Chicagos. Edukalt läks kontsertturnee mööda eesti majasid (Seattle, Portland, Chicago, Baltimore, Lakewood, New-York) Eestis võib meid kõige sagedamini kohata Viimsis restoranis "Paat", Tartus "Õlletares" ja "Püssirohukeldris", Pärnus "Kuursaalis" ja "Postipoisis". Omame heal tasemel helitehnikat ja transpordivahendit. Nüüd peaks küll enesekiitusest piisama.

Üles