Ansamblid (4 - ... liiget)

Onud

Ansamblit Onud (endised Lehmakommionud) iseloomustab mitmehäälne laul, hea lavashow ja mõnus rikkalik repertuaar. Tänaseni ei ole olnud pidu, kus publik poleks ansambliga rahul olnud. Bänd alustas tegevust Saaremaal 1996. aasta augusti kuus. On olnud ligi 1000 esinemist. See on andnud neile piisava praktika, et tunda ennast laval hästi ja suhelda mõnusalt publikuga. Lehmakommionude kaubamärgiks on kujunenud (huumori-)liikumine koos pillimänguga.

LKO mitmekesine repertuaar võimaldab esineda väga erinevas vanuses publikule. Tantsumuusika repertuaar muutub ja uueneb pidevalt. Püsima on jäänud ainult need lood, mis on toiminud hästi läbi aegade. LKO on lindistatud mõned singlid raadiojaamadele (“Tü-tü-tü”, “Läbi pilkude”, “Veidi veel” jne.), millest üks on ilmunud ka kogumikul “Kutse Tantsule”.

Tihti on küsitud, et miks on ansamblil selline kummaline, pikk, naljakas ja kõiki-omadussõnu-ei-hakka-üles-lugema nimi. Kutsu LKO esinema või tule esinemist vaatama ja saad sellele küsimusele vastuse.

Üles