Ansamblid (4 - ... liiget)

Rulli Magneetik

Ansambel Rulli Magneetik mängib juba aastaid head tantsumuusikat igale eale ja maitsele.  Päris alguseks võib pidada 1994. aasta detsembrit, kui Kehra Kunstidekooli jõulupeol paari rahvaliku looga üles astuti. Loogiliseks jätkuks oli aastavahetuspidu, kus kogu repertuaar, mida oli tolleks hetkeks kogunenud tervelt 20 lugu, mitu korda ette tuli kanda. Sealt see tähelend alguse sai. Mööda kultuurimajasid ja peosaale ning repertuaar paisus sadade lugudeni. Aeg kulges omasoodu, ansambel tegi väikese pausi, vahetas mõned liikmed  ja sõudis muusikataevas edasi. Aastate jooksul on ansambel mänginud kõikmõeldavates peopaikades, kasutanud erinevaid stiile ja üles astunud koos paljude õhtujuhtidega. Publik on see kes teeb peo, sellest on ansambel juba ammu aru saanud. Olgu teda mõni üksik tantsupaar või sajad inimesed, neid tuleb hoida. Eriti tähtis on hoida neid tantsuplatsil.

Oleme tellija soovil ära õppinud palju lugusid, mis meie repertuaari tänaseni kaunistavad. Maitse üle ei vaielda vaid kakeldakse. Et kaklust ära hoida, on ansambel oma repertuuari valinud lugusid kõigi maitse järgi, niiöelda polkast rokini. Muusika on valdavalt eestikeelne. Ansamblil on olemas oma tehnika pillidest kõllideni ja transport millega see kola kohale tuua ning peo lõppedes ka ära viia. Kokku on vaja ainult leppida koht kus mängida ja kui kaua mängida. Lugude vahele saab publikuga juttu puhuda ning nalja visata. Ühtegi isemängivat pilli ansambel ei kasuta ja kogu muusika sünnib kohapeal.

Koosseis: Lauri Rulli – laul, klahvpillid (ka lõõtsaga); Ain Trolla – laul, akustiline kitarr; Marko Rulli – laul, basskitarr; Andres Assuküll – kitarr; Kristjan Niiberg – trummid

Üles