Ansamblid (4 - ... liiget)

Traffic

TraFFic on kitarripoppi viljelev bänd, mis on võtnud endale sihiks teha head eestikeelset muusikat. TraFFicu alguseks võib pidada 2006. aastat, mil saavad kokku kitarrist ja laulukirjutaja Stig Rästa ning laulja Silver Laas. Hakatakse tegema muusikat, mis meeldib mõlemale, liituvad teised muusikud ja nii sünnibki traFFic. Bändi esimene single “Kallis ära küsi” on praktiliselt kõigi Eesti raadiojaamade playlistides ja ülimenukas mobiilihelinate seas. R2 Aastahitt 2006 valimistel jõuab lugu esikümnesse. Raadioedetabelites läheb praktiliselt sama hästi ka bändi teise singliga “Vastassuunas”.

Alates 2007. aasta algusest on Eesti populaarseima uudistesaate Reporter taustamuusikaks traFFicu uusversioon laulust “Vihm”. Kanal 2 vaatajatele saab traFFic tuttavaks ka piilukaamera saatest «Meie Kangelane», kus kõlab just selle bändi lugu “Teadmatus on hea”. ETV noortesaade «Mine Metsa» kasutab tunnusmuusikana bändi lugu “Hääl Telefonis”. Märtsis 2007 ilmub bändi kolmas single “Meie laul”, kus teeb kaasa üks Eesti tuntumaid naislauljaid Maarja. Singel jõuab kõigi edetabelite tippu. Mais 2007 ilmub traFFicu esimene album. Albumiga tõuseb traFFic eesti muusikataeva tippu võites korraga nii Kuldse Plaadi kui Eesti Muusika Auhinna aasta uustulnuka kategoorias. Ka albumi neljandast singlist “Päevast Päeva” kujuneb tõsine raadiohitt. Novembris 2008 ilmus Trafficu teine album.

Koosseis: Silver Laas – vokaal; Stig Rästa – kitarr; Robert Vaigla – kitarr; Tõnis Kivisild – basskitarr; Ivo Priilinn – trummid

Üles