Lauljad

Mihkel Mattisen

MIHKEL MATTISEN (artisti enda koostatud tutvustus)Kõige tihedamalt käib Mihkel esinemas üksi. Üksi on tal kõige lihtsam reageerida publiku ja ürituse iseloomule ning tegutseda just vastavalt olukorrale. Tellida on võimalik Mihklit nii mõnusa klaveritausta mängimiseks, laulmiseks või kasvõi klassikalise muusika kontserdiks. Kõik, mis puudutab klaverit ja laulu, on teostatav! Mihkel on tuntud just erinevate lahenduste ja konkreetsele üritusele õige lähenemise leidmise poolest. Olgu kuulajateks joovastunud pikalauapidulised või smokingutes haritlased, kontakti leiab ta üldjuhul kõigiga.Väga menukateks on osutunud tema kontserdid, kus kavas klassikahitid, nendest ka  tänapäevased seaded, popurriid jne. Lisaks veel  improviseerimised kõikvõimalikel muusikateemadel ning ka muusikaimprovisatsioonid erinevate kirjanduslike jutustuste põhjal, mis publikule alati palju rõõmu valmistavad. Klaverishow lõpuks saab publik kuulata ka üldtuntud laule klaveri saatel. Kogu showd saadab meeleolukas jutt, mis paneb kõiki kuulama!Kava paneb ta kokku  alati arvestades klientuuri soove ning sobilikkust konkreetsele üritusele.

Mihkel teeb koostööd ka esinedes erinevate lauljatega. Reaalselt on võimalik välja pakkuda kava enamikega Eesti lauljatest. Kavades kõlavad lood nii Mattiseni saatel kui ka duettidena.

Mihkel ja instrumentalistid (peamised koostööpartnerid): Timo Vendt (saksofon), Otto-Karl Vendt (trompet), Indrek Sarrap (kontrabass), Ruta Lipinaytite (viiul).Esitatakse armastatud poplugusid („Yesterday”, „Fields of Gold”, „Naerata” , jne.jne.) mõnusas seades, kuhu kaasatud ka professionaalsed fonogrammid. Loomulikult on võimalikud ka koostööd teiste instrumentalistidega, taaskord lähtutakse kliendi soovist ja sobilikkusest konkreetsele üritusele.

Mihkel Mattisen band - See on popgrupp, mis esitab lugusid peo-olukorras, kus inimesed tahavad pidutseda ja tantsida. Kõlavad Mihkli sooloprojekti lood ning ka uued versioonid popklassikast ja menuansambli JAM superhittidest.

...

√úles